| aaabbbcccc999 a întrebat:

Salut TPU
Sunt in Bulgaria Statiunea Nessebar si:
1. Trec\e un autobuz etajat si vreau sa stiu programul lui si de unde pana unde merge
Va rog cat se poate de repede ptr cine a mai fost
2. Apoi : Suntem cazati pe str. Cerno more ( spre terminarea statiunii) si vrem sa o luam in sus spre orasul vechi) old tawn) sunt restaurante etc? Unde sunt? Unde este centul de aici? Cat de departe este? Cu ce se ajunge?
Puteti daca stiti si o adresa de site. unde sa scrie ce atractii sunt!
Multumesc! Funda! Cat de repedee va rog mult!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

2. E plin de restaurante și sunt peste tot. Insula e așa mică, încât poți spune că ea însăși e „centrul".
Google maps încă nu a auzit de strada Cherno More din Nessebar, așa că nu pot să-ți spun exact cum și / sau cu ce ajungi în orașul vechi de unde stai voi, dar nu poate fi prea departe. Din păcate, acolo taximetriștii sunt șmecheri rău, că altfel asta ți-aș fi recomandat, dar așa... mai bine mergi pe jos! Sau ia titicarul.
http://amfostacolo.ro/hotel.php?d=descopera-nessebar--nessebar&id=3774
https://goo.gl/bIFspM