| MihaelaDart a întrebat:

Unde as putea sa vad pe internet pretul biletelor de tren Bucuresti-Constanta? Ori daca stiti dvs sa-mi spuneti, in afara de trenul personal. Dau si fundita pentru cei ce-mi gasesc o rezolvare. Am cautat pe site-ul cfr dar nu am gasit, mail-ul lor da eroare.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Shooter a răspuns:

Daca ne-au cumparat Germaniilaughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Intri pe www.mersultrenurilor.ro, bagi ruta in fereastra in care iti cere si, dupa ce iti afiseaza toate trenurile pe ruta respectiva, in stanga fiecaruia scrie clar, "pret bilet".
Desi, sa stii ca, daca ai fi cautat pe Google, ai fi gasit si singura, ca nu-i asa mare chirurgie pe creier.

| MihaelaDart explică (pentru ardnaxur1961):

Am fost si pe google si am intrat pe cfr.ro

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Nu-mi spune ca Google ti-a dat UN SINGUR rezultat la cautare! Cautare inseamna sa iei la rand toate rezultatele pana gasesti ce-ti trebuie. In ce clasa esti tu de nu te-a invatat chiar nimeni pana acum sa faci o cautare simpla pe internet?

| MihaelaDart explică (pentru ardnaxur1961):

Daca as fi avut timpul necesar de a cauta mai mult, cautam, dar ma pot scuza ca eram in timpul jobului asa cum sunt si acum. De aceea exista si site-ul acesta pentru a cauta raspunsuri la ceea ce dorim. Scuzele mele ca te-am deranjat cu aceasta intrebare.

| 112garcea a răspuns:

Merstrenuri.ro