| Mariandandes a întrebat:

unde credeti ca as putea sa ma duc in vacanta de vara?

8 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Pai da mai multe detalii.
Daca ai un buget mai mic pe litoral la noi. Daca ai bani pe litoral la turci, bulgari(allinclusiv).
Daca nu iti place la mare mergi in Paris ca ai ce vizita doar buget sa fie.Iti recomand Disneyland, sigur o sa iti placa.
Sau Spania, Germania ca ai ce vizita.
Poti sa mergi la o ruda in alta tara in vizita.Si in Bucuresti ai ce vizit(daca nu stai acolo)
Sau daca nu prea ai bani poti sa mergi la baile felix.

| availablehandyman a răspuns:

Frate la vara cel mai frumos este sa mergi la mare!

| qwqwwwq a răspuns:

Poti sa mergi la mare in Bulgaria!

| angy1980 a răspuns:

Poti opta pt.Delta Dunarii.

| Priap a răspuns:

Pe litoral la noibig grin

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Recomand cu mare plăcere un loc din ţară, şi anume Sarmizegetusa Regia din judeţul Hunedoara. Din alte ţări ar fi: Anglia, Bulgaria, Germania.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Alte locaţii*. Pardoooooooon.

| BePreetyAna a răspuns:

In Romania sau in strainatate?
Romania MARE
Strainatate DUBAI!