| TheWalker11 a întrebat:

Ce as putea face mai interesant in vacanta de vara?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey! Pai te poti apuca de vreun sport, poti invata o limba straina (sau perfectiona una pe care o stii deja), poti incerca lucruri noi (gen sa scrii ceva, sa inveti photoshop)
In functie de buget poti sa faci si alte lucruri precum diverse cursuri sau activitati care sa-ti umple timpul.
Ai putea sa te apuci de un joc online care e la moda impreuna cu niste prieteni.
Dupa cum ziceam... poti sa faci multe lucruri dar depinde si de alti factori precum localitatea si bugetul.
De exemplu daca ai fii la munte sau la mare atunci ai avea posibilitati mai mari de a te distra.

17 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Sa sari cu parasutalaughing

| TheWalker11 explică (pentru KamaSutra):

Peste cativa ani laughing.

| KamaSutra a răspuns (pentru TheWalker11):

Se poate si acumlaughing)

| TheWalker11 explică (pentru KamaSutra):

Da,dar mai greu pentru ca sunt minor laughing

| KamaSutra a răspuns (pentru TheWalker11):

Eh,asta e un detaliu neimportantlaughing Daca ai aprobarea parintilor se rezolvarolling on the floor

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa devii un suporter de-a lui Barca. laughing

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu prea cred laughing. Real Madrid si Steaua pe primul loc.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

Cu Real-ul mai sunt oarecum de acord dar in nici un caz cu "panaramele" numite Steaua rolling on the floor Este cel mai bun banc auzit in ultima vreme. Ai curajul sa pariem ca nu vor face nicio "branza' in cupe? sunt mai slabi si decat Kairat Alma Ata sau cum s-or numi cei din Tadjikistan rolling on the floor Aaaaa, sa nu uit VACANTA MINUNATA.

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

Sincer, chiar nu vreau sa pariez acum nimic pentru ca cu nea" Radoi nu prea stiu ce o sa facem laughing. O sa fie mai greu. Sincer, Steaua poate sa se califice in Europa League si dupa sa termine pe locul 2, dar trebuie si putin noroc.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

Este un vis utopic, deoarece NICIODATA steaua nu va face "performanta" poate cu exceptia in care ar cadea intro grupa preliminara cu FC SantaColoma, Vaduz, Vikingur si Tre Fiori si sa se califice prin miracol mai departe. Daca ai imaginatie asociaza steaua cu un alergator (denumirea de atlet ar fi prea pompos) care alearga pe pista de nebun, de unul singur si si si intr-un tarziu trece linia de finis si ce sa vezi cand se afiseaza rezultatul a iesit pe locul...2 (doi), da ma, locul 2. rolling on the floor

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

Inteleg,inteleg,nu iti place Steaua laughing. Dar daca mai tii minte, cine a ajuns pana in optimile E.L acum 2 ani? A batut, o pe Ajax cu 2 la 0 si pe Chelsea cu 1 la 0, a? Si cine a castigat 3 trofee in Romania anul asta?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

Pai cu cine a jucat in campionat? cu niste ratati, se pot numi echipe cu pretentii? Daca ne strangem 11 bautori de bere de aici din blocurile vecine sunt convins ca formam un "team" cel putin la fel de bun ca jumatate din echipele din campionat. Stii cum e cu steaua exact ca si cand intra un malac smecher intr-un spatiu de joaca pentru copii si se da "grande" fata de pusti, cat de bine dribleaza sau trage la poarta laughing si el e cel care castiga toate abtibildurile din pungile de pufarin.Nu vreau sa fiu rautacios dar steaua nu are fata de liga campionilor. Din pacate. Poate ar face fata intruna de categoria a 2-a.

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

Asa e, cu echipele mari din Europa nu se compara, dar daca as fi sa compar valoarea echipei cu a altor echipe as zice: Partizan Belgrad, Ludogorets, Celtic si echipe de genul asta...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheWalker11):

O astfel de comparatie as putea accepta.Hai ca te-am amarat/suparat suficient, nu lua in seama toate ""rautacismelehee hee "" mele. Sa ai o zi minunata.

| TheWalker11 explică (pentru corbulalbrosu):

De fapt a fost interesanta discutia laughing
Multumesc la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să muncești laughing

| fadnox a răspuns:

Treci Dunarea la bulgari