| Deby a întrebat:

vreau sa va intreb cate ceva despre programul work and travel,pana cand ma pot inscrie,cum e acolo, daca se pot gasi 2 locuri de munca si in ce zona ma sfatuiti sa ma duc?

1 răspuns:
| Rony23 a răspuns:

Eu am fost prin work and travel in cipru ca ospatar, practic te intalnestii cu angajatorii si vorbesti cu ei face 2 face, daca te vor te ia daca nu, treci la urmatorul ca sunt destui de multi. Programul e pe site. Si iti recomand sa eviti sezonul de vara, te coci nu alta.