| Ana_Iuli_1999_dySm a întrebat:

Salut tup,am si eu o intrebare pentru cei care calatoresc sau nu stiu au rude etc vreau sa ajung in Dorohoi judetu Botosani din Galati cu trenu, cum fac? stiu ca nu este legatura directa pana in Botosani dar pana unde e etc? si daca ajung in Botosani cum ajung in Dorohoi sunt masini sau? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Da un telefon la gara din Galati si primesti toate explicatiile.Pe merrsul trenurilor de pe net nu te poti baza multe informatii fiind depasite.