| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,urmeaza sa zobr cu avionul pe ruta Cluj-Bucuresti cu Tarom.M-am interesat de bagajul de mana care are anumite limite si am observat ca la tipul de avion cu care voi pleca limita bagajului este de 35x30x20 cm.Eu vreau sa imi iau un rucsac in care sa imi pun laptopul si tableta doar ca rucsacul mi se pare cam mare pentru limita impusa.Risc sa fie bagat la cala?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai masoara l
daca trece cu 2-3 cm nu se uita nimeni la el. Taromul nu e low cost sa se lege de toate rahaturile

| mihai69 a răspuns:

La TAROM știu că ai voie cu geantă de laptop PLUS bagaj de mână.

| Danielachan a răspuns:

Tarom este o companie de linie, nu lowcost