| anonim_4396 a întrebat:

SALUT Va rog sa-mi spuneti daca este posibil sa trec granita pe bicicleta in Republia Moldova in Bulgaria si la turci. Voi ati incercat vreodata sa iesiti din tara pe bicicleta? Ce probleme ati intimpinat?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este posibil, nu este nici o problema daca indeplinesti conditiile de calatorie in tarile respective.

| DespreHostel a răspuns:

Salut, sigura ca poti granita doar sa ai pasaport sau CI cu tine. Si ca sfat sa nu mergi pe autostrada cu bicicleta ca primesti amenda destul de mare.