| Bogdan_Mocanu_1996 a întrebat:

Vreau sa plec in concediu la munte in august. Ce statiuni montane imi recomandati? Precizez ca am 20 de ani. Sa avem ce vizita, sa fie si cluburi etc, tipic adolescentin. Multumescc!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poiana Brasov, Straja.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cluburi pe la munte nu sunt... alea le gasesti la mare.

Cat despre statiuni sunt cu nemiluita, de la suita de la Valea Prahovei... Sinaia, Busteni, Predeal, Poiana Brasov pana la cele de pe Rucar - Bran, moieciu, rasnov

Statiuni montane gasesti si prin Apusei, in Nordul Moldovei, in zona Mehedinti

| mihai69 a răspuns:

Cu tot cu cluburi și locuri de vizitat ar fi Poiana Brașov, Păltiniș (SB)... și cam atât știu spre munte, la noi.