| MadyBotnari a întrebat:

Salutare, anul acesta ma duc la mare in bulgaria la hotelul magnolia spa. puteti sa va dati parerea despre el daca ati fost.este in regiunea nisipurile fierbinti.multumesc mult

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Bulgaria,Albena şi nisipurile de aur.Da este hotelul Magnolia***dotat cu toate serviciile posibile(camere cu aer condiţionat,baie cu duş,telefon, tv cablu, toate camerele au balcon, sunt şi duplexuri)hotelul mai este dispus cu piscină, restaurant etc.Deci poţi petrece o vacanţă agreabilă.