| laurika890 a întrebat:

A fost cineva la hotelul Elena din Bulgaria?(nisipurile de aur). Cum a fost?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Foarte frumos. Merita sa te cazezi acolo. Succes!winking

| Anonim_4683 a răspuns:

Constantin si Elena? da, au fost niste vecini de ai mei... a fost misto. Dkmergi cu masina ta ai si garaj. E cm la 15 min distanta de plaja, da este un microbuz care va duce si va aduce din ora in ora sau din 2 in 2 ore [ nu stiu exact] eu am fost la Dahlia Garden tot Golden Sands. Hotelul tau il gasesti repede e chiar langa strada principala.