| Spike189 a întrebat:

Salutare, as dori sa aflu mai multe detalii despre: Burning man Festival 2015
Stiu ca va avea loc : Luni 31 August - Luni 7 Septembrie 2015
Locatia : Black Rock Desert, Nevada
M-ar interesa cum se poate ajunge acolo din Bucuresti, biletele de avion trebuiesc luate pentru unde anume, Black Rock? Pe urma ar fi cazarea, am inteles ca se pot inchiria rulote, care ar fi pretul biletelor, si in cazul in care mergem 20 de persoane primim reducere?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Mergi in Reno, Nevada. De acolo in Black Rock City. Festivalul este undeva in desert, mergi cu masina de-a dreptul. Eu am mers cu masina proprie, pe tine te-as sfatui sa inchiriezi o masina mai maricica (un 4 door sedan) din Reno.
Sper ca stii ce e acolo si in ce te bagi happy