| alleks01 a întrebat:

Salutare

As vrea sa fac cu matusa mea o excursie si nu stim pe unde. Noi suntem din Craiova, deci putem pleca din Craiova, si vrem sa dormim o noapte. Ce trasee interesante si frumoase stiti?

Curtea de arges am tot vizitat, la fel si Cozia, pe la Ploiesti ce se poate vizita? Si ceva sa ne putem intoarce pe Bucuresti

Multumesc sper sa ma puteti ajuta

6 răspunsuri:
| mata22 a răspuns:

In Spania este foarte frumos

| PetreConstanta a răspuns:

Du-te la Manastirile din Moldova Vei fii impresinat(a)

| NeWebMaster a răspuns:

Haideti la Oradea.Va cazati la Baile Felix... aveti ce vedea aici, de la biserica cu luna, delul ciuperca, baile felix, lacul peta -singurul alc termal din europa, nuferii termali- specie pe cale de disparitie, etc.

| alleks01 explică:

Mata22, nu merg in Spania, ma intalnesc cu re. tardati ca tine acolo happy

Mai are cineva idei?

| samiradeea a răspuns:

Da ar fi frumos, dar te sfatuiesc sa mergi la Brasov.Acolo poti sa ii cumperi un golden retriver. Poti cauta pe net, sa vezi ce rasa frumoasa sunt.

| mikyaurash a răspuns:

Bucuresti? neah.
de ce nu mergeti spre tg jiu, parcul este superb, ai si coloana infinitului in apropiere, puteti merge apoi pe valea sohodolului, o zona mirifica, raul si munti, ai tot in zona tg jiu-ului si pestera muierii...