| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Salutare, îmi poate face cineva o recomandare de hotel sau vila la mare, unde sa aibă condiții cât de cât decente, iar stațiunea sa aibă o apa curata și fara neglijență și la un preț destul de acceptabil ca pentru 3 cupluri, exclusa stațiunea Mamaia?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai pretentii nene vilă la mare cu pret decent, nu există asa ceva.

| Katoky a răspuns:

Hello!
Îți recomand să cauți pe booking sau airbnb, acolo poți să vezi recenziile altor persoane și prețurile exacte. În plus dacă rezervi direct de pe aplicație ai și parte de o mică reducere.

| johnnny123 a răspuns:

Apa curata, conditii bune, fara neglijenta si preturi decente... ceri cam mult de la litoralul romanesc. Daca ar exista locul asta magic, s-ar umple imediat.

| Catrice a răspuns:

La mare? Da.
În România? Nu.

| BloodyLips a răspuns:

Nu te mai duce pe litoralul romanesc, nu exista un loc asa la noi. Daca sunteti constransi de un buget care nu-i prea mare incercati la bulgari, sunt preturi mai ieftine ca la noi si conditii mult mai bune, cel putin plaja e mult mai curata si ingrijita la ei, nu sunt mucuri de tigara si pahare de bere aruncate peste tot.
Uite, asta este o lista cu cateva hoteluri si niste preturi orientative pentru 2 adulti, 3 nopti cu toate mesele incluse (all inclusive):
Riviera Blue Hotel-847 lei
Balaton Hotel-1050 lei
Hotel Pautalia-1058 lei
Hotel Yantra-1086.
Intrati pe Booking, eu de acolo le-am luat. Toate sunt in statiunea Sunny Beach, eu am fost si este foarte frumoasa, nimic de la noi nu se comparawinking

| Gligore2000 a răspuns:

Grecia.

| Hurin a răspuns:

Bulgaria si Grecia pentru preturi decente. Nu te astepta la lux decat daca vrei sa platesti mult. In Romania e la fel numai ca statiunile sunt de ****.

| sierra1 a răspuns:

Ce-i ieftin e prost, ce-i cu pretenții e scump. Si asta mai ales anul ăsta! așa că dacă vrei o cameră de la 200 in sus, spune-ne și mai vb