| banditul007 a întrebat:

Salutare. Știți cumva când se reiau zborurile către și dinspre Romania? Mersi!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nimeni nu stie, poate dupa incetarea starii de urgenta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu citim viitorul si nu suntem nici parte din comitetul de situatii de urgenta ca sa ia asemenea hotarari. probabil la vara

| Simpatic a răspuns:

Domnul ministru MAI, Vela cred ca stie, sper sa-l demita si pe el si pe imbecilii care au promulgat o Ordonanta Militara prin care cetateanul este obligat fara precedent sa completeze o foaie de cate ori iese din casa (Declaratia pe propria raspundere), in nicio tara europeana nu s-a introdus asa ceva in aceasta criza de Covid19, doar la noi!

| JicaContra a răspuns:

Sigur ca da, FIX cand se termina pandemia tongue

| NeganMyLove a răspuns:

După ce se termina starea de urgenta presupun...

| darrio2007 a răspuns:

Să intreb globul de cristal.