| qTe a întrebat:

Salutare TPU, am o neclaritate. Ce acte imi trebuiesc sa plec dintr-un sejur in Maldive? Iar in prețul de la agentia de turism intră și drumul?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa pleci intr-un sejur sau sa pleci dintr-un sejur de acolo?

pentru a intra in Maldive ai nevoie de un pasaport valabil cel putin 6 luni.

La agentia de turism depinde de pachetul oferit, de obicei intra si drumul

| K0sti a răspuns:

Adica esti deja in Maldive, sau cum? Stai acasa!

| darrio2007 a răspuns:

Pleci dintr-un sejur in Maldive? Ca nu inteleg.Normal ca intra si drumul in pret.Stai acasa daca habar nu ai.Ai grija sa nu iti dea teapa.

| qTe explică:

Să plec intr-un sejur în Maldive... autocorrect.