| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Vreau sa-mi iau concediu dar nu stiu cum sa profit de el. Toti prietenii si-au luat deja si nu mai am cu cine sa merg intr-o excursie. Cunoasteti ceva oferte de tabere pentru adulti sau alte excursii organizate in care pot merge singur dar sa pot interactiona cu alti oameni?

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Cauta la sentimente.ro.o companie de concediu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.cs-gothic.ro/

| Calinnebunul a răspuns:

De ce nu vorbesti cu seful tau sa iesiti intr-o tabara cu totii, intr-un teambuilding sau ceva de genul. E un fel de concediu, pe gratis, in afara concediului. Uita-te pe www.buildingteams.ro au o gramada de activitati pe acolo...