| Aneurysm a întrebat:

Salve, am nevoie de o mică clarificare. Am văzut pe autogari.ro că sunt mijloace de transport din 30 în 30 de minute care merg din Mangalia în Vama Veche. Numai că nu specifică cu exactitate de unde se iau autobuzele/microbuzele. Ştie cineva de unde se iau? Şi la ce distanță se află de gară? Ştiu cât de cât zona în jurul gării

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Da. Le iei din fata de la Nordiana, peste drum de Lidl. Nordiana este o autoservire care are si cateva camere, aflata in stanga dispeceratului Simpa Trans, langa o sala de jocuri de noroc. Nu ai cum sa nu o gasesti, o vei vedea foarte usor. Daca nu, intreaba taximetristii sau hamalii din zona si te vor ajuta. Daca ai nevoie de alte detalii, iti stau la dispozitie.