| Diana498 a întrebat:

Sambata viitoare voi pleca in Viena. Stiti ca acolo este renumitul parc de distractii " Prater". Anul trecut am fost in Paris la Disneyland. Acolo m-am dat in toate roller coasterele. Mi-a placut ff mult numai ca am auzit ca in Prater sunt roller coastere de sute de mii de ori mai mari/ rapide decat la Disney. Nu stiu ce voi face; sa ma dau in cele mari? Daca ati fost recomandati-mi si mie pe cele in care nu ar trebui sa ma dau... (am totusi 12 ani dar am inaltime pentru. a ma da in toate)

1 răspuns:
| amanda_2725 a răspuns:

Si acolo a fost fratele meu anul trecut doar ca avea 16 ani si nea adus niste inregistrari. Dupa parerea mea eu nu m-as da in cele foarte mari, dăte in cele mijloci ca daca ajungi acolo si le vezi o sa te sperii. Te urci undeva si te ridica-n aer si e... infricosator!