Întrebare recomandată | Wendego a întrebat:

Saptamana viitoare am o calatorie de afaceri in Iasi, cine imi poate recomanda o cazare la un hotel decent dar sa nu coste asa mult cred ca 3 stele e ceva acceptabil.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Wendego explică:

Corect dar nu stiu ce surprize ma asteapta prefer o recomandare de la cineva care a vizitat hotelul sau pensiunea respectiva...

| Holiday a răspuns:

Pensiunea Crystal

http://www.booking.com/hotel/ro/pensiunea-crystal.ro.html?aid=318615; label=New_Romanian_Hotel-qFu8U4QkwfooP6aHxeopeQS18392261785%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Akw_inurl%3Abooking.com%2Fhotel%3A

| mihai69 a răspuns:

Http://www.booking.com
Sau mai poți eventual căuta pe goagăl (cu ghilimele cu tot) "apartamente regim hotelier Iași".
Și pentru impresii de la turiști, poți căuta apoi pe amfostacolo.ro.