| xt a întrebat:

Care este cel mai bun hotel de 2 stele (sau cea mai buna pensiune de maxim 3 stele) din Bucuresti ca si raport pret/calitate? Ma intereseaza un hotel de 2 stele / pensiune la care cazarea sa coste maxim 40 de euro pe noapte. Am gasit cateva: Hello Hotels (2 stele), Hotel Cameliei (2 stele), Hotel Marna (1 stea), pensiunea Cerna Hotels (cred ca 3 stele), dar la o parte dintre acestea uneori pe diferite situri gasesc comentarii ciudate. Evident ma intereseaza camera double. As alege Hello Hotels, dar daca exista cumva si vreun hotel de 30 de euro pe noapte si acceptabil ca si dotari, de sa cheltui bani in plus?

4 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Acceseaza Hoteluri bucuresti dar si B&B in Bucuresti(bed and breakfast)

| joker50 a răspuns:

Pai dupa mintea mea pot sugera un hotel bun si ieftin.

| xt explică:

Am cautat pe internet. Variantele de care scriu le-am gasit pe net si intreband prietenii. Ma intereseaza parerile celor care au fost si au stat cateva zile prin astfel de hoteluri si recomandarile lor. Unele situri au astfel de pareri, dar nu imi permit sa dau mai mult de 40 euro pe zi, dat fiind faptul ca voi sta mai multe zile si trebuie sa mai fac si alte lucruri, nu doar sa platesc hotelul.

| xt explică:

Din moment ce nu aud sfaturi de la voi probabil ca raman la Hello Hotels.