| danielcristi98 a întrebat:

Se lucrează la DIRECȚIA GENERALĂ PENTRU PAȘAPOARTE Jud. HUNEDOARA. Deva in 25, 26 mai2017?
Trebuie să-mi fac noul pasaport si numai atunci am timp! Funda

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ti-e atat de lene sa intri pe website-ul directiei ca sa-i aflii programul de lucru?!--- poftim, citeste : http://www.pasapoarte.mai.gov.ro/indexHunedoara.htm

| danielcristi98 explică (pentru alessia5158):

Și unde scrie programul de ZIUA EROILOR? Ca asta am întrebat, nu programul normal. Ziua EROILOR este o sărbătoare naționala, are alt program

| alessia5158 a răspuns (pentru danielcristi98):

Cele doua zile nu sunt libere(nelucratoare), chiar daca este "Ziua eroilor" --- sunt zile normale de munca pentru toata lumea!