| Teolps a întrebat:

Se mai fac reduceri la tren cu carnetul de elev? happy Pt cine stie sigur

3 răspunsuri:
| kosyi a răspuns:

Da se fac

| Userses a răspuns:

Atat timp cat il ai vizat pe anul scolar curent(2012-2013).

| Niro5 a răspuns:

Da, intri pe www.cfrcalatori.ro te inregistrezi, cumperi online si ai reducere si ai: "Reduceri comerciale

! Pana la 13% reducere din tariful de transport la achizitionarea cu anticipatie a legitimatiilor de calatorie (tichetul de rezervare loc/supliment de pat se platesc integral),

! 5% reducere la cumpararea online, din pretul final calculat al legitimatiei de la casele de bilete, indiferent de tipul de card utilizat"