| anonim_4396 a întrebat:

Sint in Botosani camine de elevi (internate) care fac cazari la sfirsit de saptamana si in vacantele elevilor? Am gasit asa ceva in Oradea si m-am gindit ca poate si in alte orase sint. Multumesc.

3 răspunsuri:
| PuyyA a răspuns:

Pai nu se fac cazari la sfarsit de saptamana si in vacantele elevilor deoarece nu are rost. Poti sta acasa.De exemplu daca esti un elev bun du-te in Bucuresti sau Iasi. App si eu sunt din Botosani!big grin Bafta la nnote mari!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru PuyyA):

Tocmai aia e, sint din alta parte si vreau sa merg la Botosani. In Oradea am stat cu 15 ron/noapte la un internat si e mai convenabil decit la pensiune. La fel am sa fac si in Bucuresti. La Iasi cred ca are mama niste rude. Bafta si tie la note. Da' imi spui daca stii de internat?

| PuyyA a răspuns (pentru anonim_4396):

Da stiu un internat in Botosani. Dar sincer nu stiu pretul.