| MihaelaCioplea a întrebat:

Spania sau Franta? Pe care ati prefera sa o vizitati?

10 răspunsuri:
| asul10 a răspuns:

Nici-una.

| UnOar3care a răspuns:

Franta, mi se pare o alegere mai buna

| StefanAdrian911 a răspuns:

Franta,este mai interesanta.
Are multe atractii turistice, si o priveliste minunata din turnul Eifell noaptea.

| SouLIce a răspuns:

Spania

| nlko a răspuns:

Spania.

| Grigore_Denisa_1983 a răspuns:

Franta, Paris, Turnul Eiffel!

| Allina1 a răspuns:

Eu as vizita Franta pentru ca in Spania am fost deja laughing Sincer si in Spania e frumos, dar acum depinde si de persoana si de preferintele salewinking

| Adry05 a răspuns:

Franta, sunt mai multe de vazut, limba e mai frumoasa, oamenii mi se par mai ok.

| MeddyMaddy a răspuns:

Franta, mai ales daca pleci cu persoana iubita.

| DespreHostel a răspuns:

Grea decizie Mariam33, dar as opta probabil pentru Franta, in special pentru castele si vinul din Bordeuxlaughing