| DyDi a întrebat:

Spuneti-mi ce statiune de pe litoralul bulgaresc v-a placut. Ce parerea aveti despre Nessebar sau Sunny beach. Ce sa aleg? Ce impresii aveti? daca ati fost...la ce hotel si cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Balcic : mare la poalele muntelui. Hotel... Marina City Apartment, de fapt e un complex de apartamente. Exceptional de la zambetul receptionerelor pana la privelistea de la balcon.

5 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Sunny beach

| DyDi explică:

Intre nessebar si sunny beach? ce sa aleg Multe raspunsuri funditabig grin

| ralucaralu a răspuns:

Si eu am fost in Sunny Beach! E o statiune extraordinara:X:X

| micichina a răspuns:

E super la nessebar love struck... majoritatea turistilor sunt nemti si englezi

| Symonel10 a răspuns:

Sunny Beach. Eu am fost la hotelul RIU Helios Palace si a fost foarte frumos.