| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Spuneti-mi si mie ceva despre Pestera Hagieni. Pe Langa Limanu e.Stiti voi.
Cand am intrat akl scria Moarte Intuneric = Lumina. Am vazut si un animal mort cu o torta. Oare cine au fost acolo si de ce? Am mai auzit ca unele cadavre sunt ascunse sub pestera. Fundita cine imi spune mai multe tongue

1 răspuns:
| Useeeer124124 a răspuns:

Pai vrei sa afli despre obiectivele turistice sau sa "investighezi" ce s-a intamplat acolo sau ce e cu cadavrele?