| daniel33441 a întrebat:

Stie careva daca pe langa pensiunea Diva Vf. Dealului 41B Suceava exista vreun centru comercial/farmacie?

Răspuns Câştigător
| Apocalipsa22 a răspuns:

Am cautat eu si sunt 12, 7 km si faci 15 min cu masina.

7 răspunsuri:
| Apocalipsa22 a răspuns:

La centru comercial nici sa nu te gandesti si nici farmacie cred dar poti merge in gura humorului e aproape.

| daniel33441 explică (pentru Apocalipsa22):

Cam la cate minute aproximativ imi poti spune te rog?

| Apocalipsa22 a răspuns (pentru daniel33441):

Depinde cu ce mergi ai masina?

| Apocalipsa22 a răspuns (pentru daniel33441):

Uita-te si tu pe google maps scrie adresa si vezi acolo.Cu masina nu-ti ia mult.

| daniel33441 explică (pentru Apocalipsa22):

Da chiar mai inainte am dat la maps insa nu a gasit locatia ca de obicei asa fac ..am apelat la site-ul asta ca ultima sansa iti dai seama.

| daniel33441 explică (pentru Apocalipsa22):

Merci merci

| Ioanalll a răspuns:

Este un pic ciudat să aud că cineva caută farmacii offline și nu cumpără online pe cele mai populare site-uri web, cum ar fi https://liki24.ro/category/8000054/, eu personal sunt derutată de comunicarea cu farmacistul și de cozile de oameni care aud dacă cumperi niște produse intime. Cumpărarea online este ușoară și convenabilă. Dar dacă vă gândiți să cumpărați medicamente online, trebuie să fiți precauți. Multe magazine online care vând medicamente sunt în întregime legale, dar, din păcate, unele magazine online vând medicamente în mod ilegal. Așadar, atunci când mergeți pe site, verificați întotdeauna licența, tipurile de taxe