| ASimpleUser a întrebat:

Stie cineva cam cat dureaza o calatorie cu Atlassib din Romania pana in Italia? Nu am nevoie de un timp exact, ci doar asa aproximativ sa stiu la ce sa ma astept

4 răspunsuri:
| alexionita2001 a răspuns:

Iti ia intre 20 - 25 ore.

| Jimmy_Alin_2000 a răspuns:

Depinde din ce regiune a tarii pleci. Din Nordul-Estul tarii faci aproximativ 2 zile. Funda?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Romania si Italia sunt tari mari. Una e daca pleci de la Constanta pana la Roma, alta e daca pleci de la Arad la Milano. Pe google maps ai sa afli timpul cu aproximatie

| MihaelaDart a răspuns:

Poti afla aproximativ cat vei face din localitatea ta pana in orasul in care vrei sa ajungi in Italia, difera de la o zona la alta timpul parcurgerii, intra pe www.distanta.ro
Cand am fost in Italia acum multi ani, plecarea a fost din Constanta si poposirea pana in Roma, am facut 1 zi intreaga. Am plecat dis-de-dimineata si am ajuns la Roma in jurul orei 23. Oricum in acest timp, autocarul a facut si opriri pentru o mica relaxare.