| andreeaandreeadeea a întrebat:

Stie cineva cat costa un bilet de tren de la Iasi la Focsani? Va rog imi puteti raspunde repede? am nevoie de rasp.:d

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

46 RON cu accelerat, 58.3 RON cu rapidul, 64.3 RON cu intercity; http://www.infofer.ro/......tp?/R3.asp

3 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Aproximativ 50 de lei cu acceleratul si vreo 66 de lei cu rapidul. Repet, aproximativ, cu o marja de eroare de 3 lei.

| andreutz a răspuns (pentru Shammal):

La pretul asta nu este inclus suplimentul de viteza!

| Shammal a răspuns (pentru andreutz):

Ai dreptate, stiu ca m-am uitat pe site si cand am luat biletu de la casa mi-a luat mai mult cu cativa lei nu mai stiu cat si nu intelegeam de ce