| photographer24 a întrebat:

Stie cineva cum arata compartimentele de la InterRegio Clasa I spre Costinesti? Daca se pot pune si niste fotografii ar fi perfect.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| xAke a răspuns:

Salut, am fost eu cu InterRegio clasa I spre Costinesti. Totul arata perfect si este foarte ingrijit. Ti-as fi pus poze, dar aici nu se poate. Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| photographer24 explică (pentru xAke):

Te rog daca poti urca cateva pe imageshack.us si sa imi dai aici link-urile, as fi foarte recunoscator si funda garantata.

| xAke a răspuns (pentru photographer24):

Http://caiferate.fr.yuku.com/topic/3250#.Ue90Q9K8Dgw
exact asa, exact, exact, la perfectie, asa e :)

| photographer24 explică (pentru xAke):

Din cate am inteles de la casiera de unde am luat biletele clasa I Suceava - Costinesti este compartimentata, 6 scaune per compartiment, sigur nu arata asa.Iti multumesc oricum.