| danutznew a întrebat:

Stie cineva cum e drumul spre Padis (dinspre Huiedin, Cluj), cineva care a fost recent, in 2012? Specific ca vreau sa merg cu masina mica. Am mai fost in 2010 si drumul era distrus! se putea circula numai in viteza I maxim cu a II-a. De altfel niste tineri schimbau baia de ulei a unui opel astra acola in padure big grin

1 răspuns:
| MrSmecheru a răspuns:

Depinde pe unde mergi.Te-as sfatui sa mergi prin Bulgaria, e autostrada buna, de acolo te descurci tu. Drum bun. Daca te-am ajutat, fundabig grin