| TheCrewStyle a întrebat:

Stie cineva daca Castelul Bran este deschis in perioada asta si pentru vizitatori?
Daca da, aveti idee cat este biletul de intrare? (dar si la Casa groazei, parca asa se numea )

Mersi!

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Este deschis. Dar sincer sa fiu, nu stiu cat mai este acum un bilet. Dar nu este mult. Poti sau puteti venii Pa!

| pwp a răspuns:

Este deschis cu siguranta, iar biletul este in jur de 10 lei (cand am fost eu, acum 2 ani big grin)

| Oanaa82 a răspuns:

Biletul pentru copii este 5 sau 10 lei nu mai stiu sigur iar pentru adulti 30 de lei.