| beletrix a întrebat:

Stie cineva daca se poate pleca din Bacau spre Belgia cu avionul, zbor direct?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Din informatiile pe care le detin, nu exista o cursa direct spre Belgia. Dar exista posibilitatea sa ajungeti in Belgia prin aeroportul Otopeni.

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru mai multe informatii sunati la tel. 0234575362, telefonul aeroportului din Bacau.

| cristi202 a răspuns:

Http://www.bacauairport.ro/orar.php?plecari=1&limba=romana

Ai la acest link tabelul cu plecari si sosiri de la aeroportul din Bacau. Nu sunt prea multe zboruri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să ştii că da. Şi am 10 ani.