| Enache_Nicoleta_1976 a întrebat:

Stie cineva de cazare ieftina in Venetia, dar chiar in oras (nu imprejurimi) in perioada 27.05.-30.05.2012, ? Multumesc

4 răspunsuri:
| Robertty a răspuns:

Mm nu cred ca gasesti asa eftin si in oras, cauta pe net ceva poate gasesti da ma indoiesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin probabil. E oras care traieste numai din turism si acolo cea mai ieftina cafea e 10 euro (mi-a spus cine a fost). Nu stiu link dar exista situri ale romanilor din Italia, poate ei te indruma.

| __1978_CrNN a răspuns:

Incearca aici http://www.robooking.ro, este un motor de cautare avansat in toate site-urile de rezervari hoteluri din lume

| adriana05 a răspuns:

Iti dau eu un site http://www.booking.com/......en-us.html dcid=1; checkin_monthday=27; checkin_year_month=2012-5; checkout_monthday=30; checkout_year_month=2012-5; city=-132007; class_interval=1; group_adults=1; group_children=0; inac=0; offset=0; pr=0%2C50; pr_cur_code=EUR; radius=0; redirected_from_city=0; redirected_from_landmark=0; review_score_group=empty; score_min=0; si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi; src=index; ss_all=0; ssb=empty; order=price_for_two
eu ti-am selectat data pe care ai specificat-o si pentru o singura persoana.in stanga la site poti selecta cate stele vrei sa aiba hotelul, si poti selecta si pretul.eu am selectat primul intre 0-49 euro. poti vedea comentarii despre hotel de la pers care au fost acolo si poti vedea direct pe harta unde este amplasat hotelul.este cel mai bun site.si gasesti cele mai ieftine cazari.vacanta placuta