| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cazare ieftina in orasul Tulcea sau imprejurimi?
Va rog frumos!
Va multumesc!
PS: Scuze pentru categorie...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra aici
http://www.turistinfo.ro/tulcea/pensiuni-tulcea.html

| Quasimodo a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc! Imi este foarte util ce mi-ai trimis. Iti dau funda!
Deci Pensiunea Ramona de pe str. Corneliu Gavrilov pare cea mai ieftina. Locuiesti in zona? Imi recomanzi zona?

| anonim_4396 explică (pentru Quasimodo):

Nu locuiesc prin zona

| Quasimodo a răspuns (pentru anonim_4396):

OK... Multumesc, oricum!

| anonim_4396 explică (pentru Quasimodo):

Cu placere.intrebare:tu esti nou pe TPU?

| Quasimodo a răspuns (pentru anonim_4396):

Din noiembrie 2012. Dar nu intru foarte des.
De ce?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt din Tulcea

| Quasimodo a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa imi dai un sfat, un loc unde sa ma cazez cateva nopti?
Te rog, ajuta-ma, daca stii!
Multumesc! happy

| Beib_Dizzy_1998 a răspuns:

Pai daca mergi in Tulcea cu trenul, cum cobori din tren deja vin cersetorii cu anunturii. si o cazare cea mai ieftina vreo 20 de lei / noapte

| Quasimodo a răspuns (pentru Beib_Dizzy_1998):

Nu am fost niciodata la Tulcea si trebuie sa merg in curand. Esti din Tulcea sau ai fost pe acolo? Ce ma sfatuiesti sa fac?