| Dumitru_Andrei_1996 a întrebat:

Stie cineva sa mi faca un site la o balta de pescuit contra cost?

5 răspunsuri:
| piticuz a răspuns:

Ce inseamna site la o balta de pescuit? da-mi msj pe private.

| rocket a răspuns:

Da. Poti sa ceri o oferta de pret la www.Silkweb.ro

| Brotacelul a răspuns:

Poti incerca sa-ti faci tu singur unul cu www.ucoz.ro - este foarte usor de folosit.

| Mihaela1964 a răspuns:

In ce zona cauti balta?

| Dexionica01 a răspuns:

Salut eu pot sa-ti fac momentan lucrez la un site de hosting uitate asa ca sa-ti faci o idee cam cum lucrez. Http://template.regalhost.net/ p.s. Regalhost.net nu e al meu e doar gazduit la ei pe un subdomeniu