| kennzor a întrebat:

Buna cine stie sa faca desene in photoshop as vrea sa imi faceti niste personaje (contra cost )

2 răspunsuri:
| 1234dany5 a răspuns:

Cred ca m-ar interesa!winking dar mai intai explica-mi mai detaliat urm lucruri: ce personaje, din ce serial/desene/anime/ e, si ce fel de photoshop? cum adica? laughing si cum il/le vrei desenat/desenate?

| kennzor explică (pentru 1234dany5):

Nu sunt dintr-un serial vreau eu sa imi fac un serial. Daca mai esti interesat add la mes razvancatalint