| Musetescu_Aroa_1975 a întrebat:

Stie cineva un bloc pe care te poti urca... in Craiova. Am inteles ca sunt câteva chiar in centru.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este permis accesul pe bloc, pentru ca nimeni nu risca sa faca puscarie, daca te lasa acolo si cazi.
Cererea ta nu este una normala, si nici sanatoasa.

| Musetescu_Aroa_1975 explică (pentru Violleta2022):

Ma gândeam sa prind apusul pentru câteva poze.

| francut a răspuns:

Nu se poate nicaieri. Toate au inchis accesul pe acoperis din motive de siguranta.
Dar pentru a prinde un apus frumos, e mai bine sa fii in afara orasului.
In oras, la o fereastra sau pe bloc, fundalul e tot neplacut.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Musetescu_Aroa_1975):

Din pacate, nu este permis asa ceva.
Trebuie sa te rogi de un locatar, sa-ti dea voie la el pe balcon, sau sa mergi intr-o zona libera si sa faci poze.