| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cum pot sa ajung de la Teius sau Rahova... la Sala Palatului? va roooooog, dau funda! am nevoie urgent

Răspuns Câştigător
| andreirapid a răspuns:

Da, de la tine trebuie sa ajungi la 32 la capat la Alexandriei, mergi cu el pana la capat( Unirii), tranversezi Parcul si mergi pe jos pana la Sf Gherghe ( e o biserica veche acolo, si capat de tramvai(21)), de acolo ei 381 sau 783, cobori o statie mai incolo (dupa Universitate) la 1 Dec. 1989 si mergi pe jos pe Maghearu 50-100m tranversezi si cand ajungi pe str.Dobrescu Demeter e o statie Nicolae Balcescu, de acolo ei 126, 226 sau 368 o statie pana la Luterana acolo e Palatul Copiilor! Ai grija!

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Pe jos laughing

| andreirapid a răspuns (pentru andreirapid):

Sala Palatului scuze, nu Palut Copiilor happy!

| andreirapid a răspuns (pentru andreirapid):

Na ca si acum am scris gresit laughing *Palatul Copiilor

| ZashikiOnna a răspuns (pentru andreirapid):

Multumesc