| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca sunt zboruri care pleaca din aeroportul din Craiova spre Italia si viceversa? Daca nu cand o-sa il faca?

Răspuns Câştigător
| andreilucian2010 a răspuns:

Am cautat si eu aceeasi ruta si nu am gasit nimic, am contactat aeroportul si raspunsul a fost o ruta o sa fie creeaata in 2010!

3 răspunsuri:
| cocolina a răspuns:

Sunt... zborurile Vizeaza in special Italia.happy succes!

daniela
| daniela a răspuns:

Sunt uite si site aeroportului din Craiova unde gasesti ceva detalii inclusiv contact http://www.aeroportcraiova.ro/tabel_zboruri.php

| medex3 a răspuns:

Eu stiam ca sunt... Da nu cred ca spre Italia si catre Franta.Informeaza'te pe net daca potitongue