| werewolfbruno a întrebat:

Stiti niste tabere tari in Romania care sa dureze in jur de 7-15 zile (eu am 12 ani) vreau sa nu fie fooooarte scumpa dar nici ieftina as vrea una pana in 18 mil! va roooooooooooog

3 răspunsuri:
| Commandoo a răspuns:

Si eu am 12 ani si cred ca ar fi bine sa mergi la mamaia su la milenium funda daca ti-a placut!

| IrinaIvashkov a răspuns:

Wow.O tabara scumpa e 750. Iar tu preferi unu pana in 18. Gasesti tu o tabara superba la pretu asta:*

| Calinnebunul a răspuns:

Da, stiu eu una, in judetul Mures, comuna lunca Bradului, www.buildingteams.ro