| dany3la a întrebat:

Acum 2 ani am mers intr-o tabara, in Sibiu si am platit doar 1 milion(100 lei), si am stat o saptamana(7 zile). As vrea sa stiu niste tabere aici, in Romania si la fel de ieftine.Si sa fie copii de la 10 pana la 16, 17 ani. Daca stiti pe cineva sau ati gasit ceva pe internet sau orice alta informatie va rog sa mi-o spuneti.Multumesc din inima!

1 răspuns:
| Andruşcă a răspuns:

Tabara aia a ta a fost facuta cu o sponsorizare, adica altcineva v-a platit.Aia 100 lei probabil erau banii de excursii sau de drum.
Nu exista tabere atat de ieftine, daca iti pui bibilica putin la treaba si faci un simplu calcul matematic o sa observi ca 100 lei nu ajunge pentru 3 mese pe zi unui copil timp de 7 zile.