| ionutVUVUZELA a întrebat:

Stiti vre1 joc unde iti faci propriul caracter luptator si il porti prin batalii sau sa fii la o academie si il antrenezi sa stie mai multe lucruri si sa se bata cu altii

Răspuns Câştigător
| xXx_6498 a răspuns:

Ninja saga e pe facebook.

5 răspunsuri:
| fsdfdsfdsf a răspuns:

Metin.

| ionutVUVUZELA explică:

Ce aveti frate cu metin ai citit macar ce am spus metin e ca fetele la inceput e bine dupa e o p^^^a

| Trinitygen a răspuns:

Metin 2, World of Warcraft, 4Story, Runes of Magic, restul le vezi pe www.onrpg.com

| BaronVonBavaria a răspuns:

Deci va rog eu nu mai postati la turism

| XK a răspuns:

Era unul pe google, "sabii si sandale" era destul de bunicelwinking