| tancuta a întrebat:

Stiti vreo autogara in Bucuresti de unde pot lua un microbuz catre Galati? Am inteles ca exista o astfel de autogara in zona Basarab, insa nu am mai multe informatii despre aceasta locatie. Daca stiti, va rog sa imi spuneti. Multumesc.

1 răspuns:
| StarDust a răspuns:

Intra pe site la autogara rahova. autogara de la basarab ethinking de la gara de nord pe partea cu ministerul. ce minister e acolo spre chismigiu. nu's decat 2 3 strazi de mers parca. asta daca nu s-a mutat. dar poti sa cauti pe google autobuze spre Galati thinking