| Adix232 a întrebat:

Salutare. De curand am aflat de la un prieten de metoda de plata prin paysafecad si am inteles ca e foarte usoara aceasta metoda. As vrea sa-mi spuneti si mie daca exista vreun paysafecad in Bucuresti, zona obor, colentina... sau cel mai apropiat de aceste zone. Sau daca stiti voi o alta metoda asemanatoare care sa aiba mai multe puncte de prezenta... poate imi spuneti si mie happy.

Răspuns Câştigător
| Gaby33 a răspuns:

Da, exista si ukash ca modalitate de plata, ambele sunt usoare si le poti cumpara de la punctele de plata PayPoint (daca ai auzit de ele...sunt magazinele in care iti poti plati si facturile pentru utilitati). Intra aici: http://platafactura.ro/ la 7.000 de puncte de plata si cauti cel mai apropiat magazin.