| samiZiciPompier a întrebat:

Sugestii de cluburi pe litoral, mangalia - venus - saturn - jupiter - neptun - olimp - costinesti? big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nucaraata a răspuns:

In Costinesti ar fi Disco Ring, Mega Discoteca Tineretului, inca un club Gossip parca se numea, si cam atat stiu. Sau, daca iti plac manelele ar fi Max. Cam atat stiu eu...

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

In Mangalia nu prea sunt cluburi in adevaratul sens al cuvantului. In Costinesti mai gasesti. Eu iti recomand Vision in Olimp sau Why Not in Neptun.

| Adry05 a răspuns:

MEga discoteca tineretului e baza big grin