| GosGrl a întrebat:

Sunt implicata intr-un proiect la scoala. Noi vom primi copii din alta tara iar la anul va trebui sa merg eula el in tar si nu stiu din ce tara sa primesc. poate ma ajutati voi. tarile sunt:turcia, lituania, poate franta ( nu sunt sigura), germania si altele... dar acele numi plac daca m-ati putea sfatui unde sa ma duc dintre aceste tari v-asi ramane recunoscatoare.

Răspuns Câştigător
| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Auzi, tu estic cumva la scoala? si proiectul se numeste comenius?
pentru ca si eu am fost si stiu despre ce e vblaughing
turcia e o tara foarte frumoasa, iar in lituania copiii sunt super de trb.in franta ai ce sa vezi, ce e drept.de germania nu stiu nimic, dar eu una as merge in turcia...

eu sper ca te'am ajutat:*

8 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Eu as alege franta in primul rand. daca nu, germania

| 2ochiicaprui a răspuns:

Turcia

| Anonim_8545 a răspuns:

Franta! Te vei duce la Paris love struck si in plus franceza nu e asa de grea, turnul Eiffel, eu as alege Franta

| Cips a răspuns:

Franta happy

| ionnelu a răspuns:

Turcia e super. Mergi la Istambul.
Numai ca nu prea ai varsta pentru un asemenea oras foarte frumos, dar si foarte periculos.

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Germania fara nicio indoiala...

| JustMeYl3 a răspuns:

Se numeste Comenius?

Si eu particip la proiect...

As alege Franta.

| Onutzyk a răspuns:

Din ce loc esti?