| alex_6075 a întrebat:

Sunt interesata daca stiti vreo tabara cu preturi acesibile si unde pot sa merg pe cont propriu eventual sa cunosc acolo un grup. Sau un program unde pot sa fiu implicata ca un voluntar sau unde pot sa particip la unele cursuri auzisem de un liceu de vara insa nu prea am gasit pe net informatii. Oricum idee e ca vreau toata vara sa fiu pe drumuri daca pot sa spun asa insa nu am gasit nimic si nici nu stiu daca pot sa plec singura

2 răspunsuri:
| GeorgiV a răspuns:

Bună! Eu am găsit un site foarte tare în care sunt organizate excursii active, pe categorii de vârstă. Sper să te ajute: http://www.adventurecamps.ro/excursii.html.
Numai bine!:)

| DarkShaodw1 a răspuns:

Pai, intra pe www.tabere.mmb.ro
Este o tabar super tare! Si in plus, poti ajung acolo pe cont propriu! Dar grabeste-te! Mai sunt putine locuri!
Sper ca te-am ajutat!