| IuliutzàThà a întrebat:

Sunt persoane pe aici care locuiesc in Paris?

8 răspunsuri:
| FiTzOSsu a răspuns:

Nu sunt persoane sunt animale laughing) nu e logic ca sunt persoane happy poate te referi la romani sau ce?happy sunt si romani stai linistita romani au invadat strainatatea happy

| emyyyy a răspuns:

Tata e la paris

| Bezea a răspuns (pentru FiTzOSsu):

"românii au invadat străinătatea" o spui de parcă ar fi un lucru rău...

| FiTzOSsu a răspuns (pentru Bezea):

Nu o spun de parca ar fi un lucru rau dar asta e adevarul si eu sunt plecat de mult timp intrebarea pe care ai pus-o mise pare ca nu are logica straight face asa cred eu

| seby4music a răspuns:

Da,am un var al carui vecin s-a dus cu fratele unchiului prietenului cumnatului care avea o verisoara de a2-a din partea mamei a carui bunica nu vedea cu un ochi dar era sora cu barbatul nepoatei care avea 2 copii si ei erau adoptati dar aveau un tata vitreg care avea 2 cateti care acum sunt in paris.de ce?

| Bezea a răspuns (pentru FiTzOSsu):

Nu am pus eu întrebarea și nu ți-am contrazis logica.

| Liviucu a răspuns (pentru seby4music):

Ai fost tare la faza asta, bate o felie, esti de-al meu! laughing

| seby4music a răspuns (pentru Liviucu):

Batem cate felii vrei big grin